Een magisch nieuwjaar gewenst met mooie, warme, liefdevolle momenten en met grote (en kleine) spannende avonturen!
Een nieuw jaar met nieuwe mogelijkheden :)
De agenda nog helemaal leeg? Wellicht past er dan een gezellig weekendje weg in met familie, vrienden en/of buren? Altijd fijn om samen weer een leuke stip op de horizon te hebben staan :)
Zien we je binnenkort?
Wist je dat je al kunt boeken voor 2026? De systemen zijn er helemaal klaar voor!
In dit nieuwe jaar hebben we een SPECIALE - VROEG-BOEK-KORTING - voor jullie:
Als je in de maand januari een ACCOMMODATIE boekt in de ZOMERVAKANTIE (in maand juli en/of augustus) dan krijg je 26% KORTING*! Wauw! (*minimaal aantal nachten is 7)
Zin in zo’n leuk vooruitzicht Kom maar door! Check alle beschikbaarheid en boek!
Dit jaar kun je in de zomervakantie ook weer rekenen op leuke activiteiten voor jong en oud!
Denk daarbij aan onze inmiddels bekende NATUURSAFARI, de KNUTSELMIDDAGEN, KLANKSCHAALSESSIES, BUITEN-YOGA en iedere avond KAMPVUUR! Circus SNOR staat ook weer op de agenda en wel op 1 & 2 augustus 2026.
Op maandagen en vrijdagen onze super gezellige aanschuif-maaltijden en op 2 andere avonden is er ook een maaltijd te bestellen!
Iedere dag verse (kaneel) broodjes en croissantjes en uiteraard de lekkerste en mooiste koffies! Wij hebben er nu al zin in! Jullie ook?