ontdek meer

leuke dingen mei vakantie agenda

ja, het is weer vakantie! dus weer leuke activiteiten voor de kinderen!

Op natuursafari met Ron

De lente is weer begonnen en alle kleine en grote dieren rond de camping zijn ook weer wakker geworden. Twee uur lang gaan we samen op pad om te ontdekken wie er allemaal leven rond de camping, in het water, het gras, bomen en struiken. Maar we maken ook tijd voor spelletjes een pauze met thee, fruit en lekkers, we gaan proeven van de natuur en wie weet bouwen we een hut.

Voor kinderen vanaf vier jaar, we gaan ook een klein stukje van het campingterrein af maar we steken geen wegen over. Denk aan kleren die vies mogen worden, laarzen zijn altijd handig en als je een schepnetje hebt neem maar mee.

Schrijf je hiervoor in bij de bar de bijdrage is €8 contant te voldoen bij aanvang.
Er kunnen maximaal 12 kinderen mee.

Dinsdag : 25 april en 2 mei.
Donderdag : 4 mei
Zaterdag : 29 april
Tijdstip : 10.00 – 12.00
Verzamelen en startplek : het terras voor de kantine

Familiestruintocht op zoek naar de Bever

Deze middag gaan we pad vanuit de camping en volgen de beken van Groesbeek op zoek naar de sporen van de bever, en wie weet komen we hem wel tegen. Maar Er wonen natuurlijk nog veel meer dieren die we kunnen ontdekken. Deze struintocht duurt drie uur en brengt ons via de beken bij het bijzondere natuurgebied de Bruuk en het bekende voedselbos Ketelbroek. Onderweg is er pauze met thee en lekkers en ruimte voor spelletjes rond het water van de beek.

Deze tocht is geschikt en erg leuk voor families met kinderen vanaf zes jaar of kinderen alleen vanaf acht jaar.
Wanneer : Donderdag 4 mei va half drie tot +/- half zes.
Opgeven bij de bar en er kunnen 12 mensen mee deze middag.
Bijdrage : 10 euro p/p.

- Pizza-Party / Falaf(ha)al-Party / Mama Zita's foodtruck-
  • Vrijdag 21 april: Joehoe Pizza Party: opgeven via pizza@bijonsingroesbeek.nl
  • Zaterdag 22 april: komt de Surinaamse FOODTRUCK van MAMA ZITA naar de camping. Vanaf 17.30u/18u kun je heerlijk surinaamse gerechten bestellen en afhalen op 'ons pleintje'
  • Maandag 24 april: Joehoe Pizza Party: opgeven via pizza@bijonsingroesbeek.nl
  • Woensdag 26 april: Falaf(ha)al - Party Wij maken lekkere falafel bowls met homemade tzatziki, veel groente, rauwkost en naanbrood, die je kunt afhalen bij ons luifeltje! Super lekker :) (graag van te voren opgeven bij bar of per mail via pizza@bijonsingroesbeek.nl (afhalen tussen 17.30u & 18u)
  • Donderdag 27 april: komt MAMA ZITA, (surinaamse foodtruck naar de camping, rond 18u)
  • Vrijdag 28 april: Joehoe Pizza Party: opgeven via pizza@bijonsingroesbeek.nl
  • maandag 1 mei: Joehoe Pizza Party: opgeven via pizza@bijonsingroesbeek.nl
  • woensdag 3 mei: Falaf(ha)al - Party
  • vrijdag 5 mei: Joehoe Pizza Party: opgeven via pizza@bijonsingroesbeek.nl
  • zaterdag 6 mei: komt de Surinaamse FOODTRUCK van MAMA ZITA naar de camping. Vanaf 17.30u/18u kun je heerlijk surinaamse gerechten bestellen en afhalen op 'ons pleintje'
Iedere dag vanaf +/- 19u een gezamenlijk Kampvuurtje! (indien het weer het toelaat!)

Spread the word

Lees ook

Nieuws

leuke dingen mei vakantie agenda

Geplaatst op 18 april 2023 lees volledig bericht
Nieuws

vacatures

Geplaatst op 5 januari 2023 lees volledig bericht

Op de hoogte blijven?

Inschrijven nieuwsbrief